Úvod> O firmě

O firmě

Vznik firmy lze uvádět již na začátku roku 1992, kdy probíhá jednání na fondu Národního majetku v Praze a je mezi prvními privatizovanými firmami v Broumově. Provoz firmy ve svých začátcích navazuje na středisko generálních oprav textilního závodu VEBA Broumov. Je zachována z největší části strojírenská výroba a výroba náhradních dílů pro různé firmy v celém státě. Dále pokračuje výroba, přesněji nosný program firmy, to je výroba a montáž ocelových konstrukcí pro žakárské stroje ve tkalcovnách v celé republice.

Konstrukce se vyvážejí a montují na Slovensku, Polsku, Spolkové republice Německo. Lze uvést, že firma je monopolním výrobcem nosných konstrukcí pro žakáry. Vývoz pro textilní a zkušební stroje se v posledních pěti letech podstatně rozšířil díky vysoké kvalitě vyvážených dílů a nabytým zkušenostem s jejich výrobou.

Řetězová a ozubená kola vyrobená u nás znají zákazníci téměř v celé republice. Vyrábíme ozubená kola čelní, přímá, šikmá, šneková i kuželová. Kola vyrábíme jak podle výkresu, vzorku, tak podle požadavku kola zkreslíme a vyrobíme.

Firma se přemístila do vlastního objektu v areálu VEBA textilní závody a.s. Broumov. Po celkové modernizaci objektu se zaměstnancům zlepšily pracovní a hygienické podmínky.

Jsme držiteli certifikátů ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.

Prioritou naší firmy je rozvíjení schopností všech zaměstnanců, zlepšování kvality výroby a především spokojený zákazník.

Kontaktní formulář

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

S dotazy Vám pomůže:


Jaroslav Král

Webové stránky vytvořil Acceler