Výroba ozubených kol do max. průměru až 800 mm

Výroba ozubených kol je jednou z našich hlavních zaměření.V Broumově vyrábíme metrická ozubená kola, čelní přímá nebo šikmá od modulu 0,8 do modulu 10 a do maximálního průměru až 800 mm. Ozubená kola vyrábíme kusově i sériově. Obrábění ozubení provádíme pomocí CNC technologií výroby. Ve speciálních případech možnost vyzkoušet ozubená kola prostřednictvím zkušebních vzorků včetně měřícího protokolu.

Termín dodání ozubených kol sdělíme na vyžádání (liší se dle složitosti a množství). Jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i mimo ČR.

Získat nezávazně cenovou nabídku

Vyrábíme tyto typy ozubených kol

Čelní kola s přímými zuby
Čelní ozubená kola
Řetězová ozubená kola
Řetězová kola
Kuželová ozubená kola
Kuželová kola
Šneková ozubená kola
Šneky a šneková kola

‌Proč odebírat ozubená kola od nás

  • Ozubená kola z naší výroby v Broumově.zajistíme sériovou výrobu na CNC strojích těmi nejproduktivnějšími nástroji
  • zajistíme kusovou výrobu na konvenčních strojích
  • doložíme atest jakosti materiálu
  • můžeme dodat měřící protokoly
  • dodáme protokoly k tepelnému zpracování
  • zajišťujeme povrchové úpravy
  • nezávazně vypracujeme cenovou nabídku
  • dopravíme kamkoliv do ČR i mimo ČR
  • nabízíme volné kapacity pro strojírenské firmy do kooperace výroby
  • zajímavý poměr cena / kvalita

Napište si o cenu

 

Reference ozubených kol

Naše výrobky se dostávají do nejrůznějších odvětví. Ozubená kola vyrábíme například do oceláren na válcovací linky nebo do textilních strojů. Pro zemědělský průmysl do secích strojů a lisů na olej nebo také do tiskařských strojů. V automobilovém průmyslu najdete naše ozubená kola u výrobních linek bezpečnostních pásů a kuželová ozubená kola zase putují k českému výrobci traktorů
Pro výrobce bazénů dodáváme pohony pro zastřešení a pro potravinářský průmysl řetězová kola pro linky na plnění nápojů. 

Vyrábíme také řemenice pro měřící stroje.


‌Výroba ozubených kol kvalitně

Výroba ozubení má v naší firmě tradici díky kvalitě, kterou znají naši spokojení zákazníci po celé České republice i v zahraničí. Mimo jiné vyrábíme řetězová kola (můžeme dodat včetně řetězů), kuželová ozubená kola s přímými zuby nebo šneková kola. Ozubené kolo vám vyrobíme do maximálního průměru až 800 mmNapište si o cenovou nabídku! Výroba ozubených kol a  řetězových ozubených kol probíhá na základě dodaných výkresů, nebo ve speciálním případě konstrukčně zpracujeme např. dle dodaného vzorku. Vyrábíme rovněž průmyslové převodovky, a to za použití čelních ozubených kol.
Kusovou výrobu ozubených kol (1 - 10 ks) jsme schopni dodat cca do 6 týdnů, malosériovou výrobu (20 - 500 ks) cca za 4 - 6 týdnů a sériovou výrobu (1000+ ks) dle dohody. 

V jakých cenových relacích se u nás pohybuje výroba ozubených kol? Napište nám o cenovou nabídku! Jistě budete s našimi službami spokojeni.

Ozubená kola z naší výroby