Technologie svařování metodou TIG - precizní a kvalitní závary

Jednou z našich hlavní činností je také svařování metodou TIG, jež nachází stále širší uplatnění. Svaříme vám vše z oceli či nerezové oceli dle vašeho přání a za rozumné ceny. Nabízíme sváření metodou TIG a to do hmotnosti 800 kg a do rozměrů 3000 x 2000 x 2000 mm. V případě jiných rozměrů a hmotností svařenců nás kontaktujte, rádi se domluvíme. 

V Geneře Broumov disponujeme kvalitními, vodou chlazenými svářečkami pro náročné sváření. Naši svářeči mají dlouholetou praxi. Dosahují tak vysokých kvalit svárů na svářečkách Fronius, Migatronic, Alfa a Formica.

Sváříme na zakázku především pro tato odvětví:

  • textilní průmysl
  • stavební průmysl
  • zemědělské stroje


Technologie svařování metodou TIG
je založená na principu svařování wolframovou elektrodou v ochranné atmosféře inertního plynu. Jedná se o tavení spojovaných dílů za pomocí elektrického oblouku. Výsledkem svařování TIGem jsou precizně čisté a vysoce kvalitní závary. Další výhodou této technologie svařování metodou TIG je to, že se dá svařovat zcela bez přídavného materiálu.

Metoda svařovaní TIG je vhodná pro téměř všechny druhy kovůzároveň lze vytvořit velkou hloubku svaru, navíc se dají svařovat i velmi tenké materiály. Svařování TIGem je vhodné nejen pro ruční a mechanizované svařování, ale i pro automatické svařování. Neprovádíme bodové svařování ani svařování elektrodou.

Potřebujete svařit precizně a na míru i jiný rozměr? Kontaktujte nás, rádi se s vámi domluvíme.